Karinių naujienų svetainė Ginklai.net

Paieška


Grįžti

JAV banke įkaitus laikęs paauglys – nušautas

Parašė:
2011.02.14 15:56

JAV Šiaurės Karolinos valstijoje ketvirtadienį policija nušovė paauglį, kuris paėmė įkaitais kelis žmones, mėgindamas apiplėšti banką, praneša britų visuomeninio transliuotojo BBC naujienų svetainė.

Kerio miesto, kuriame įvyko šis incidentas, policija informavo, kad nukentėjusiųjų tarp įkaitų ir teisėsaugos institucijų darbuotojų nėra.

19 metų Devonas Mitchellas, apsiginklavęs šaunamuoju ginklu, banko „Wachovia“ skyriuje įkaitais paėmė septynis žmones. Policininkai atvyko į apiplėšimo vietą maždaug 15 val. vietos laiku (22 val. Lietuvos laiku), praėjus kelioms minutėms po iškvietimo.

Po derybų plėšikas paleido keturis įkaitus.

Praėjus maždaug trims valandoms nuo dramos pradžios, D.Mitchellas išėjo iš banko, prisidengdamas moterimi, prie kurios galvos laikė pridėjęs pistoletą. Tuo metu snaiperiai atidengė ugnį.

„Viskas baigėsi visiškai ne taip, kaip mes būtume norėję“, - pripažino policijos viršininkas Patas Bazemore`as (Petas Beizmoras). Drauge jis pridūrė, kad, kaip galėdamas, rems savo kolegas ir gins jų veiksmus.

Vietos televizija pranešė, kad D.Mitchellas buvo vietos mokyklos vyresniųjų klasių moksleivis ir gyveno daugiabučiame name netoli banko.

Komentarai


Komentarų nėra


Norėdami parašyti komentarą, jūs turite prisijungti.