Karinių naujienų svetainė Ginklai.net

Paieška


Grįžti

Į Ginklų fondą Vilniuje vyriškis atnešė minosvaidžio miną, įvestas planas „Skydas“

Parašė:
2011.03.22 14:43

Visos sostinės specialiosios tarnybos buvo pakeltos ant kojų antradienį Vilniuje vyriškiui į Ginklų fondą atnešus daiktą, panašų į sprogmenį.

15min.lt žiniomis, pranešimą apie incidentą Vilniaus pareigūnai gavo šiek tiek prieš 10.30 val. Į įvykio vietą atskubėję policijos patruliai patvirtino, kad vyriškis į Linkmenų g. įsikūrusį Ginklų fondą atnešė įtartiną daiktą. Greičiausiai, tai yra minosvaidžio mina.

Sostinės policija, kaip ir priklauso tokiais atvejais, įvedė planą „Skydas“. Į įvykio vietą nusiųsti greitosios pagalbos medikai, ugniagesiai gelbėtojai ir išminuotojai.

15min.lt fotografas Irmantas Gelūnas iš įvykio vietos praneša, kad policija sustabdė bet kokį judėjimą Linkmenų g. greta Ginklų fondo. Čia neleidžiama važiuoti automobiliams, pėstiej irgi nepraleidžiami. Pastatas aptvertas.

Įvykio vietoje laukiama Lietuvos policijos Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojų.

Pirminiais duomenimis, į Ginklų fondą buvo atneštas minosvaidžio minos korpusas, rankinė granata ir sprogdiklis. Išminuotojai šiuos daiktus išsivežė su savimi.

Spėjama, kad vyriškis šį daiktą atsinešė sužinojęs, kad Ginklų fondas išduoda pažymas apie ginklo pripažinimą visiškai netinkamu naudotis. Remiantis ja vyriškis tikėjosi į Ginklų fondą atneštus daiktus laikyti namuose.

Šaltinis: www.15min.lt

Komentarai


Komentarų nėra


Norėdami parašyti komentarą, jūs turite prisijungti.