Karinių naujienų svetainė Ginklai.net

Paieška


Grįžti

Pašto siuntoje Vilniaus oro uoste aptiktas Antrojo pasaulinio karo laikų kulkosvaidis MG 42

Parašė:
2011.03.22 14:49

Pirmadienį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste introskopu peršviečiant pašto siuntas, vienoje jų buvo aptiktas Antrojo pasaulinio karo laikų universalusis kulkosvaidis MG 42. Veikiantis ginklas turėjo būti išsiųstas į vieną iš Europos Sąjungos šalių, tačiau siuntą sulaikė muitininkai.

Kaip rašoma Lietuvos pašto pranešime, šiuo metu siunta yra grąžinta atgal į Lietuvos pašto Pašto skirstymo departamentą. Apie 20 kilogramų sveriantis ginklas vėliau bus perduotas policijai, kuri ir tirs šį įvykį.

„Tai pirmasis toks radinys šiemet. Gyventojams norime priminti, kad pašto siuntose griežtai draudžiama siųsti ginklus, sprogiąsias, degiąsias, radioaktyviąsias bei narkotines medžiagas“, – teigė Lietuvos pašto Pašto operacijų tarnybos direktorius Tomas Jackevičius.

Pasak T.Jackevičiaus, pastaruoju metu taip pat dažnai sulaikomos siuntos, kuriose yra siunčiamos automobilinės oro pagalvės. Dėl saugumo reikalavimų, jas taip pat griežtai draudžiama siųsti paštu.

Pašto siuntose taip pat draudžiama siųsti monetas, banknotus, čekius, papuošalus, brangiuosius metalus, brangakmenius. Taip pat draudžiama siųsti alkoholinius gėrimus, kurie yra stipresni nei 70 proc., visų rūšių aerozolius, gyvus gyvūnus.

Lietuvos paštas primena, kad kiekviena šalis taiko individualius apribojimus siuntoms. Tad prieš siunčiant siuntą, rekomenduojama pasitikrinti daiktų sąrašą, kuriuos įvežti ar naudoti draudžiama siuntos gavimo šalyje. Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą galima rasti Lietuvos pašto internetiniame tinklalapyje www.post.lt.

Šaltinis: www.15min.lt

Komentarai


Komentarų nėra


Norėdami parašyti komentarą, jūs turite prisijungti.