Karinių naujienų svetainė Ginklai.net

Paieška


Grįžti

Lietuvos karinių oro pajėgų orlaivis „Spartan“ su įgula dalyvaus aviacijos parodoje Jungtinėje Karalystėje

Parašė:
2014.07.09 16:43

Lietuvos karinių oro pajėgų orlaivis „Spartan“ su įgula dalyvaus aviacijos parodoje Jungtinėje Karalystėje

 

Liepos 10–12 d. Lietuvos karinių oro pajėgų transporto orlaivis C-27J „Spartan“ su įgula atstovaus šalies pajėgas vienoje didžiausių aviacijos parodų pasaulyje „Royal International Air Tattoo 2014“ Didžiosios Britanijos karališkųjų oro pajėgų bazėje Fairforde. Su darbo vizitu Londone liepos 9–12 d. taip pat lankysis Karinių oro pajėgų vadas pulkininkas Audronis Navickas, dalyvausiantis tarptautinėje karinių oro pajėgų vadovybės konferencijoje.

 

Kasmetinėje nuo 1971 m. organizuojamoje aviacijos parodoje Fairforde be Lietuvos karinių oro pajėgų savo aviacinę techniką ir orlaivius tiek ore, tiek ant žemės demonstruos daugiau nei 20 šalių karinių pajėgų ir civilinių kompanijų atstovai.

 

Kartu su orlaivio „Spartan“ įgula į Jungtinę Karalystę vykstantis plk. A. Navickas Londone dalyvaus Jungtinio Karališkojo tarnybų instituto rengiamoje konferencijoje „Karinių oro pajėgų galia“, kurioje bus diskutuojama apie oro pajėgų privalumus šiandieniniame pasaulyje ir oro galios naudojimą kaip politinę poveikio priemonę. Konferencijoje pranešimus skaitys Jungtinės Karalystės gynybos sekretorius Philipas Hammondas (Philip Hammond), taip pat Jungtinės Karalystės, Japonijos, Prancūzijos, Švedijos karinių oro pajėgų vadovybė.

 

Jungtinis Karališkasis tarnybų institutas (angl. Royal United Services Institute) yra nepriklausoma gynybos ir saugumo sričių mokslinių tyrimų institucija.

 


Vienintelis Lietuvoje Interaktyvus Kariauk Tiras

Šaltinis: http://www.kam.lt

Komentarai


Komentarų nėra


Norėdami parašyti komentarą, jūs turite prisijungti.