Karinių naujienų svetainė Ginklai.net

Paieška


Grįžti

Karo istorijos klubo "Grenadierius" organizuojama atvirų vartų VII forte diena

Parašė:
2010.08.26 14:27

Klubo "Grenadierius" vardu norime Jus pakviesti rugpjūčio 28 dieną atvykti į svečius į klubo būstinę VII forte. Numatyta tokia preliminari programa:

1. Lengva talka (kas iš svečių norės prisidėti- maloniai kviečiame)
2. Suneštinė II PK karinio antikvariato paroda (visi, kas nori prisidėti su savo eksponatais- laukiami). Paroda bus eksponuojama susitikimo metu, bus bendra peržiūra ir eksponatų pristatymas bei aptarimas. Jei norėsite, galėsime padėti su eksponatų įvertinimu ir identifikavimu bei originalumo įvertinimu.
3. Klubo "Grenadierius" Grossdeutschland sekcijos parodomosios rikiuotės komandos, marširavimas.
4. Loterija, kurios metu bus galima laimėti, be viso kito, ir pašaudymą iš originalių rekonstrukcinių II PK laikų ginklų
5. Vaišės su alumi (alaus bus, bet nežinome, koks bus svečių kiekis, todėl norintys gali kokį butelį kitą ir atsivežti, bet tai neprivaloma)
6. Furšeto metu veiks karo metų fotoatelje ir visi norintys galės trumpam pavirsti, pagal norą, vermachto, carinės Rusijos, tarybiniais kariais ar Lietuvos pokario partizanais ir įsiamžinti fotoatelje.
7. Ekskursija po VII fortą su geriausiu Lietuvoje tvirtovių gidu
8. Kiti siurprizai (vaiduoklių naktis, rekonstrukcijos veteranų sapalion... t.y., pasakojimai, ginkluotės demonstravimas, malonus laiko leidimas ir kiti žemiški džiaugsmai.

Kviečiami visi militarijos forumo nariai, tiek vieni, tiek su antromis, trečiomis ir kitomis pusėmis. Renginys vyks visą dieną, norintys galės apsinakvoti palapinėse (turėti su savim) forto kieme. Kad žinotume svečių skaičių, prašome registruotis facebook'e šiuo adresu: http://www.facebook.com/event.php?eid=109902139063421&ref=mf

Karo istorijos klubas "Grenadierius"

Daugiau informacijos el. pašto adresu: gunas@militaria.lt

Komentarai

Parašė: Horst 2010-08-27 01:42:55
Sveikinu sios priemones organizatorius ir dalyvius.Linkiu turiningai praleisti laika.Apgailestauju,kad negaliu sudalyvauti. Horst

Norėdami parašyti komentarą, jūs turite prisijungti.