Karinių naujienų svetainė Ginklai.net

Paieška


Grįžti

Rygos kino teatre dėl spragėsių nušautas vyras

Parašė:
2011.02.22 09:15

Latvijoje vienas vyras nušovė žiūrovą kino teatre per „Oskarui“ nominuoto psichoerotinio trilerio „Juodoji gulbė“ („Black Swan“) seansą, sekmadienį pranešė policija.

Kaip nurodė pareigūnai, šį incidentą išprovokavo ginčas dėl kukurūzų spragėsių.

Policija informavo suėmusi 27 metų vyrą, kuris įtariamas šovęs į 42 metų žiūrovą. Nukentėjusysis vėliau mirė nuo žaizdų.

Konfliktas įsiplieskė užpuolikui pareiškus nepasitenkinimą dėl to, kad jo auka tapęs vyras per garsiai valgė spragėsius, pasakojo incidento liudininkai. Įtariamasis turėjo leidimą laikyti ginklui, nurodė agentūra.

Kaip pranešama, šis šaudymas įvyko šeštadienio vakarą vienoje centrinio Rygos kino teatrų komplekso salėje, kai joje buvo baigiamas rodyti filmas apie baleriną, kurią apima beprotybė dėl darbe jaučiamos įtampos.

Komentarai

Parašė: Saulenas 2011-03-10 14:28:25
Kada pas mus bus tokia tvarka, a?!..
Cia tai pavare bicas, krc ir teismas ir nuosprendis ir egzekucija iskarto !
Nesicackino, nesiterliojo ranku, tiesiog vietoje nupyle kaip suni.. Matomai jau buvo perzengtos ribos, nutrauktos pertemptos stygos..

27 metai tai ne koks pienburnis ir leidima turejo kovinem ginklui. aisku ispradziu megino graziai prasyti, bet tas ciucmekas tiesiog pasiunte na.. ir tycia dar garsiau cepsejo i ausi, tai kiek dar buvo galim kesti ta terora?..

Ir stai atejo metas tai meslinai kanalizacijos ziurkei suskaiciuoti visas klaidas. Vyrukas pakilo, issitrauke savo nagana, pertrauke spyna, saugikli i kovine padeti.. Dar pasake kelis zodzius, bet ju jau niekas negirdejo... Suvare visa apkaba niekadejui i marmuze.. tuo tarpu kai visi zviegdami lakste aplinkui, jis ramiai atsisedo ir baige ziureti filma. po to pasidave policijai.

Neuzgavo - nenuskriaude nei vieno nekalto, nors isiutes galejo isguldyti puse sales.
Pagarba!

Norėdami parašyti komentarą, jūs turite prisijungti.